Vítají vás naši FLORBALISTÉ

 

Začala florbalová liga!

V pátek 24. ledna 2020 začal již sedmý ročník Florbalové ligy žáků 1. stupně ZŠ. V naší tělocvičně se sešly týmy sedmi škol (Okružní, Petrin, Jesenická, Břidličná, Malá Morávka, Cihelní, Ryžoviště), aby poměřily svoje síly v prvním turnajovém kole.

Pokračování textu

Vánoční kolo okresní florbalové ligy žáků 2. stupně ZŠ

V úterý, 17.12.2019, se ve velké tělocvičně naší školy uskutečnilo tradiční vánoční kolo okresní florbalové ligy žáků druhého stupně. Tentokrát se jednalo o druhý turnaj ročníku 2019/2020 a turnaj to byl opravdu vydařený. K vidění byly výborné akce, zápal hráčů, samozřejmě spousta gólů, ale také výborných obranných a brankářských zákroků.

Pokračování textu

ČEPS CUP

Ve středu 20. listopadu 2019 se florbalový tým žáků prvního stupně naší školy zúčastnil oblastního kola celostátní postupové soutěže ČEPS CUP 2019. Oblastního kola se zúčastnilo šest škol a náš tým (ve složení Buchtela, Orság, Šuta, Mádr, Meca, Hurajt, Ozorovský, Šprtel a Kolečkář) bojoval velmi statečně, ale postup do finále byl nad jeho síly a po prohře se ZŠ Jesenická skončil na třetím místě.

Pokračování textu

Naši florbalisté nezahálí

I v letošním školním roce pořádá naše škola Florbalovou ligu žáků 1. stupně. Florbalové ligy se účastní šest škol – Okružní, Petrin, Jesenická, Cihelní, Malá Morávka a Břidličná. Hraje se systémem každý s každým jednou 8 minut, liga má celkem 6 kol a týmy sbírají body do průběžné tabulky.

Pokračování textu

Jak se klukům daří

V pátek 9. března 2018 sehráli naši florbalisté druhý turnaj ve Florbalové lize žáků 1. stupně. Toto druhé kolo, které se odehrálo v tělocvičně ZŠ Malá Morávka, bylo velmi vyrovnané. Průběžnou tabulku tak po druhém kole stále vede ZŠ Břidličná, náš florbalový tým je na třetím místě.

Pokračování textu

Adventní florbalový turnaj 2017

Adventní florbalový turnaj 2017 se uskutečnil 19. prosince 2017, ve velké tělocvičně ZŠ Bruntál, Okružní 38. Letošní ročník byl již 5. v pořadí a zúčastnilo se jej celkem 6 škol z okresu Bruntál – ZŠ Bruntál, Okružní, ZŠ Bruntál, Jesenická, ZŠ Břidličná, ZŠ Karlovice, ZŠ Vrbno pod Pradědem a ZŠ Rýmařov.

Pokračování textu