Dobrý den, v této obtížné době, kdy jsou dlouhodobě uzavřeny školy by měla výuka probíhat absenčně. Na této stránce je umístěn rozcestník odkazů a informací, kde můžete nalézt zadání pro domácí práci.

Sledujte prosím pravidelně i ELKu, tam se dozvíte upřesněné informace od učitelů konkrétních předmětů.

(zadání budou v krátké době přibývat)

6. ročník

VI.B Matematika (Google Weby)

9. ročník

IX.B Matematika (příprava na přijímačky) (Google Weby)

(nebo jiné způsoby zadávání mohou být například: elkou či Google Tabulkou nebo Google dokumentem – následující prosím berte pouze jako příklad)

1. ročník

I.A viz. zadání naleznete na ELCe

I. B Zadání práce do všech předmětů (Google Tabulka)

(vyberte si, který způsob je Vám, pokud vůbec, nejbližší)

Pro starší žáky

Někteří učitelé se s žáky mohou domlouvat i na odevzdáváních prací po internetu či online konzultacích. Potřebné dovednosti, které u těchto složitějších úkonů žáci budou potřebovat najdete na stránce návody.