AKTUÁLNÍ FOTO Z REKONSTRUKCE

Rekonstrukce školy začíná pomalu finišovat (konečně!), vnitřní úpravy jsou již téměř dokončeny – zbývá vymalovat poslední schodiště (ke třídám 1. st.), upravit vchody v souladu s protipožárními předpisy a dokončit detaily.

Upravuje se také dlažba před hlavním vchodem a ve vnitřních atriích (nové vstupní dveře + nové schody, oprava dlažby)

Do oken propojovacího krčku k jídelně a tělocvičnám byly nainstalovány bezpečnostní kliky se zámky.

Probíhá i další etapa výměny osvětlení, např. ve spojovacím krčku nebo v umývárně školní jídelny (nová svítidla, vhodná i do vlhkého prostředí)

Na hlavním schodišti se objevil zcela nový únikový východ (čekáme na nové poro-roštové schody na školní zahrádku), v mezipatrech přibylo nové bezpečnější zábradlí

Na vzduchotechnických jednotkách ve třídách přibyly dnes (15.10.2020) dotykové ovládací panely

Bohužel jsme se potýkali i s problémy – zatečení ještě nedokončenou střechou do čerstvě vymalovaného vestibulu, vlhkost vyřadila dvakrát také čtečky čipů a otevírání dveří. Oříškem budou i terénní úpravy okolí školy, obnova školní zahrádky, opravy poškozených chodníků a další.

Mgr. Leoš Sekanina, 15. října 2020

Poslední dva prázdninové týdny stavbaři finišují. Dokončuje se fasáda hlavní budovy, jsou osazeny nové dveře (únikové východy) v obou tělocvičnách i v jídelně. V jídelně je i nový zateplený strop s moderními světlovody a novými svítidly. Třídy jsou uklizeny a očekávají žáky. Práce však budou probíhat ještě v září i říjnu, avšak vždy tak, aby nebyl omezen provoz školy či ohrožena bezpečnost dětí. Čekají nás ještě úpravy podlahy vnitřních atrií, podlaha u hlavního vchodu, výměna oken na schodištích a zateplení fasád jídelny a tělocvičen. Ostatní vnitřní prostory jsou již hotovy, všechny místnosti nově vymalovány, uklizeny.

konec srpna 2020

Jak to vypadá na konci května 2020?

Stavbaři pracovali i celé Velikonoce.

Hurááá! VIII.A hlásí hotovo!

Třídy po rekonstrukci

Otvory pro vzduchoventilaci

V prvních březnových dnech 2020 byla v naší škole zahájena rozsáhlá rekonstrukce.

Dbejte prosím proto osobní bezpečnosti zejména v okolí stavby!