Akce třídy I.A, I. a V. odd. ŠD

Třída I.A a také školní družinka p. vychovatelky I. Radílkové Kašpaříkové a H. Rohnerové absolvovali v letošním školním roce 2021/2022 hned několik zajímavých akcí.

Společně se účastnili čarodějnického dovádění, při kterém nám v rámci velmi dobré spolupráce pomáhala také děvčata z MAS HJ.  Děti plnily různé kouzelné a netradiční disciplíny, za které získávaly obrázky s čarodějnickými motivy i jiné odměny.

Děti ze třídy I.A a I. odd. ŠD pak společně připravovaly svačinky plné vitamínů ve školní kuchyňce, absolvovaly sportovní den na ZŠ Jesenické, účastnily se výletu na rozhlednu Cvilín, navštívily dvakrát Svět techniky v Ostravě Vítkovicích. Zde se měly možnost dozvědět spoustu zajímavých věcí o dopravních prostředcích a následně také o řemeslech.

V rámci dělené hodiny šly děti s paní vychovatelkou a  naší praktikantkou (studentkou SPgŠ v Krnově) na zmrzlinu. Děti měly školní dny zpestřeny také barevnými dny červený, žlutý, modrozelený.

N. Bočková, I. Radílková Kašpaříková, H. Rohnerová, H. Crhová, M. Kučerová, MAS HJ, Rozálie Nádvorníková (květen 2022)