Adventní florbalový turnaj 2017

Adventní florbalový turnaj 2017 se uskutečnil 19. prosince 2017, ve velké tělocvičně ZŠ Bruntál, Okružní 38. Letošní ročník byl již 5. v pořadí a zúčastnilo se jej celkem 6 škol z okresu Bruntál – ZŠ Bruntál, Okružní, ZŠ Bruntál, Jesenická, ZŠ Břidličná, ZŠ Karlovice, ZŠ Vrbno pod Pradědem a ZŠ Rýmařov.

AKCE BYLA FINANČNĚ PODPOŘENA MĚSTEM BRUNTÁL

Výstřižek-9-672x161-1-672x161

Tento turnaj byl zároveň i 2. kolem okresní florbalové ligy 2017/2018, do které je těchto 6 škol zapojeno a v průběhu školního roku se účastní celkem šesti kol této ligy.

Družstva odehrála vzájemné zápasy každý s každým. K vidění byly krásné góly, výborné zákroky brankářů a skvělé týmové výkony. Pro každé družstvo, podle celkového pořadí, byly připraveny zajímavé ceny, které byly pořízeny díky finanční podpoře města Bruntál. Navíc, nejlepší hráč z každého družstva obdržel speciální cenu za nejlepší výkon, a odměněn byl také nejlepší brankář turnaje.

Na 1. místě se umístilo družstvo domácí ZŠ Okružní, které zvítězilo ve všech zápasech. 2 místo obsadila ZŠ Jesenická a 3. místo vybojovalo družstvo ZŠ Rýmařov.

Naši školu reprezentovali: Viktor Zatloukal, Daniel Panyla (VII.B), Adam Buchtela, Vojtěch Karvay, Tomáš Sýkora (VIII.A), Filip Hajný, René Szczurek, Matěj Župka (IX.A), Matěj Žatka (IX.B).

Podrobnější informace o průběhu okresní florbalové ligy můžete nalézt na stránkách www.oflz.estranky.cz

Jiří Zaoral